Zwilling Professional S, kuchařský 16 cm

2 670 

Katalogové číslo: 4009839072895 Kategorie: ,

Popis

Kvalitní kuchařský nůž řady Professional S s délkou čepele 16 cm je určený všem, kteří to s vařením myslí opravdu vážně.

Proč si koupit Zwilling Professional S, kuchařský 16 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Zwilling Professional S, kuchařský 16 cm, nabízená za cenu 2670 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Zwilling Professional S, kuchařský 16 cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Zwilling J.A. Henckels. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Zwilling J.A. Henckels luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Kuchařské nože - Podobné produkty: Wüsthof Classic kuchařský 20 cm, Provence NŮŽ KUCHAŘSKÝ S PLAST. RUKOJETÍ IMITACE DŘEVO 8 cm, Provence Nůž kuchařský, 32, 5 x 4, 4 cm, BERGHOFF Nůž kuchařský nerez 20 cm RON BF-3900106

Zwilling J.A. Henckels Kuchyňské nože - Zwilling J.A. Henckels Kuchyňské nože jsou vysoce kvalitní nože určené pro profesionální i domácí kuchaře. Tyto nože jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a nabízejí vynikající výkon, přesnost a pohodlí při použití. Kuchyňské nože Zwilling J.A. Henckels jsou ideální pro řezání, krájení a drcení potravin a jsou nezbytným nástrojem pro každou… Podobné produkty: Zwilling Professional S, kuchařský 20 cm, Zwilling TWIN Pure kuchařský 20 cm, Zwilling TWIN Pure, špikovací 10 cm, Zwilling TWIN Pure, Santoku 18 cm