Yaxell dřevěná ochrana ostří na Santoku nůž

650 

Katalogové číslo: 87bd95551963 Kategorie:
Značka: Yaxell

Popis

Dřevěné pouzdro pro ochranu ostří nožů. Pro nože Yaxell Santoku s čepelí dlouhou 16,5 cm.

Proč si koupit Yaxell dřevěná ochrana ostří na Santoku nůž?

Úžasným příkladem kvality a designu je Yaxell dřevěná ochrana ostří na Santoku nůž, nabízená za cenu 650 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Yaxell dřevěná ochrana ostří na Santoku nůž jsou více než jen Bloky na nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Yaxell. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Bloky na nože. S Yaxell luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Yaxell Bloky na nože - Yaxell Bloky na nože jsou praktické a stylové stojany pro vaše nože. Vyrobena jsou z kvalitních materiálů a nabízejí bezpečné a pohodlné uložení vašich nožů. Navíc se skvěle hodí jako elegantní doplněk do vaší kuchyně. Podobné produkty: Yaxell dřevěná ochrana ostří 20 cm, Yaxell kuchařská mapa na 8 nožů, Yaxell dřevěná ochrana ostří na Kiritsuke nůž