Wüsthof ocílka diamantová jemná 23 cm

1 989 

Katalogové číslo: 4002293115740 Kategorie:

Popis

Ocílka s jemnou diamantovou povrchovou úpravou od Wüsthof  je určena pro vytvoření nového ostří.

Proč si koupit Wüsthof ocílka diamantová jemná 23 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Wüsthof ocílka diamantová jemná 23 cm, nabízená za cenu 1989 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Wüsthof ocílka diamantová jemná 23 cm jsou více než jen Brousky na nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Wüsthof Dreizackwerk. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Brousky na nože. S Wüsthof Dreizackwerk luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Wüsthof Dreizackwerk Brousky na nože - V této kategorii najdete brousky na nože od renomované německé značky Wüsthof Dreizackwerk. Tyto brousky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a umožňují snadné a efektivní ostření nožů. Vybírejte z různých typů brousků a najděte ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Podobné produkty: Wüsthof ocílka diamantová hrubá 23 cm, Wüsthof Slider pomůcka na broušení, Wüsthof ocílka oválná 32 cm, Wüsthof ocílka řeznická jemná 32 cm