Wüsthof nůžky na drůbež 24 cm

3 949 

Katalogové číslo: 4002293551203 Kategorie:

Popis

Perfektně tvarované nůžky na drůbež z vysoce kvalitní nerezové ocele. Včetně rozkládacího mechanismu pro snadné čistění.

Proč si koupit Wüsthof nůžky na drůbež 24 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Wüsthof nůžky na drůbež 24 cm, nabízená za cenu 3949 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Wüsthof nůžky na drůbež 24 cm jsou více než jen Kuchyňské nůžky; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Wüsthof Dreizackwerk. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nůžky. S Wüsthof Dreizackwerk luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Wüsthof Dreizackwerk Kuchyňské nůžky - Kategorie Wüsthof Dreizackwerk Kuchyňské nůžky nabízí široký výběr kvalitních nůžek pro vaření a pečení, které jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a nabízejí vynikající ostrost a trvanlivost.