Wüsthof Loupací nůž 6cm růžový

179 

Katalogové číslo: 4002293111414 Kategorie: Štítek:
Značka: Wüsthof

Popis

Wüsthof Loupací nůž WÜSTHOF 6cm růžový, kategorie: VAŘENÍ | KRÁJENÍ | NOŽE A SEKÁČKY | LOUPACÍ NOŽE

Proč si koupit Wüsthof Loupací nůž 6cm růžový?

Úžasným příkladem kvality a designu je Wüsthof Loupací nůž 6cm růžový, nabízená za cenu 179.0 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Wüsthof Loupací nůž 6cm růžový jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Wüsthof. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Wüsthof luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Wüsthof Kuchyňské nože - Wüsthof Kuchyňské nože jsou kvalitní nože, které jsou ideální pro vaření a krájení. Tyto nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby byly snadno použitelné a pohodlné při práci v kuchyni. S Wüsthof Kuchyňskými noži budete mít vždy po ruce dokonalý nástroj pro vaření a přípravu… Podobné produkty: Wüsthof Nože na zeleninu sada 3ks barevné, VICTORINOX Nůž na pizzu a steak wüsthof 10cm černý, Wüsthof Nůž na zeleninu 8cm žlutý, Magnetická lišta 30 cm 7225/30 7225/30 Wüsthof