Wüsthof Gourmet 5 dílů

5 459 

Katalogové číslo: 4002293106984 Kategorie:

Popis

Sada nožů Wüsthof Gourmet je pětidílná sada nekovaných nožů s blokem.

Proč si koupit Wüsthof Gourmet 5 dílů?

Úžasným příkladem kvality a designu je Wüsthof Gourmet 5 dílů, nabízená za cenu 5459 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Wüsthof Gourmet 5 dílů jsou více než jen Bloky na nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Wüsthof Dreizackwerk. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Bloky na nože. S Wüsthof Dreizackwerk luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Wüsthof Dreizackwerk Bloky na nože - Kategorie produktů Wüsthof Dreizackwerk Bloky na nože nabízí praktická a stylová řešení pro uložení nožů. Najdete zde bloky různých velikostí a materiálů, které dokonale ochrání vaše nože a usnadní jejich skladování. Podobné produkty: Wüsthof Classic blok s noži tmavý 9 dílů, Wüsthof kuchařská mapa na 12 nožů, Wüsthof Classic 7 dílů, Wüsthof Classic Ikon Blok s noži 8 dílů