Wüsthof Classic na rajčata 14 cm

2 359 

Katalogové číslo: 4002293104560 Kategorie:

Popis

Nůž kovaný z jednoho dílu kvalitní oceli s nýtovanou rukojetí je ideální na krájení rajčat.

Proč si koupit Wüsthof Classic na rajčata 14 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Wüsthof Classic na rajčata 14 cm, nabízená za cenu 2359 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Wüsthof Classic na rajčata 14 cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Wüsthof Dreizackwerk. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Wüsthof Dreizackwerk luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Wüsthof Dreizackwerk Kuchyňské nože - Kategorie Wüsthof Dreizackwerk Kuchyňské nože nabízí široký výběr kvalitních nožů pro každou domácnost i profesionální kuchaře. Vynikají vysokou ostrostí a ergonomickým designem pro pohodlné a efektivní používání. Podobné produkty: Wüsthof Classic špikovací 10 cm, Wüsthof Classic kuchařský 16 cm, Wüsthof Ikon na zeleninu 8 cm, Wüsthof Ikon loupací 7 cm