Wüsthof Classic Ikon na chleba 20 cm

3 159 

Katalogové číslo: 4002293100715 Kategorie:

Popis

Výborný nůž na chléb kovaný z jednoho dílu kvalitní oceli s nýtovanou rukojetí ze syntetického materiálu.

Proč si koupit Wüsthof Classic Ikon na chleba 20 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Wüsthof Classic Ikon na chleba 20 cm, nabízená za cenu 3159 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Wüsthof Classic Ikon na chleba 20 cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Wüsthof Dreizackwerk. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Wüsthof Dreizackwerk luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Wüsthof Dreizackwerk Kuchyňské nože - Kategorie Wüsthof Dreizackwerk Kuchyňské nože nabízí široký výběr kvalitních nožů pro každou domácnost i profesionální kuchaře. Vynikají vysokou ostrostí a ergonomickým designem pro pohodlné a efektivní používání. Podobné produkty: Wüsthof Classic loupací 7 cm, Wüsthof Classic kuchařský 16 cm, Wüsthof Ikon vykosťovací 14 cm, Wüsthof PERFORMER Nůž kuchařský 20 cm 1061200120