Wüsthof Classic Ikon loupací 7 cm

2 359 

Katalogové číslo: 4002293100562 Kategorie:

Popis

Kvalitní loupací nůž s vlastnostmi nožů řady Ikon, ale s rukojetí ze syntetického materiálu.

Proč si koupit Wüsthof Classic Ikon loupací 7 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Wüsthof Classic Ikon loupací 7 cm, nabízená za cenu 2359 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Wüsthof Classic Ikon loupací 7 cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Wüsthof Dreizackwerk. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Wüsthof Dreizackwerk luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Wüsthof Dreizackwerk Kuchyňské nože - Kategorie Wüsthof Dreizackwerk Kuchyňské nože nabízí široký výběr kvalitních nožů pro každou domácnost i profesionální kuchaře. Vynikají vysokou ostrostí a ergonomickým designem pro pohodlné a efektivní používání. Podobné produkty: Wüsthof Ikon na zeleninu 8 cm, Wüsthof Gourmet Santoku 17 cm, Wüsthof Classic kuchařský 18 cm, Wüsthof Gourmet na rajčata 12 cm