Wüsthof Classic Ikon Blok s noži 8 dílů

24 359 

Katalogové číslo: 4002293101842 Kategorie:

Popis

Osmidílná sada kovaných nožů Wüsthof Classic Ikon s blokem z jasanového dřeva.

Proč si koupit Wüsthof Classic Ikon Blok s noži 8 dílů?

Úžasným příkladem kvality a designu je Wüsthof Classic Ikon Blok s noži 8 dílů, nabízená za cenu 24359 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Wüsthof Classic Ikon Blok s noži 8 dílů jsou více než jen Bloky na nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Wüsthof Dreizackwerk. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Bloky na nože. S Wüsthof Dreizackwerk luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Wüsthof Dreizackwerk Bloky na nože - Kategorie produktů Wüsthof Dreizackwerk Bloky na nože nabízí praktická a stylová řešení pro uložení nožů. Najdete zde bloky různých velikostí a materiálů, které dokonale ochrání vaše nože a usnadní jejich skladování. Podobné produkty: Wusthof ochrana ostří 20 cm, Wüsthof Ikon blok s noži 9 dílů, Wüsthof Classic 5 dílů, Wüsthof Gourmet blok 6 dílů