Victorinox brousek 4.3323 Duo

380 

Katalogové číslo: 7611160705129 Kategorie:
Značka: Victorinox

Popis

Victorinox Duo je brousek o velikosti plnícího pera. Obsahuje brusný kámen a přetahovací kameny, kterými jednoduše docílíte správný úhel ostří. Ideální k broušení kapesních nožů.

Proč si koupit Victorinox brousek 4.3323 Duo?

Úžasným příkladem kvality a designu je Victorinox brousek 4.3323 Duo, nabízená za cenu 380 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Victorinox brousek 4.3323 Duo jsou více než jen Brousky na nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Victorinox. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Brousky na nože. S Victorinox luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Victorinox Brousky na nože - Kategorie produktů Victorinox Brousky na nože nabízí kvalitní brousící kameny a stroje pro perfektní ostření nožů. Díky nim budou vaše nože vždy ostré a připravené na každodenní použití. Podobné produkty: Victorinox ruční brousek na nože