TORO Univerzální nůž 6cm

17 

Katalogové číslo: 8591177041900 Kategorie: Štítek:
Značka: TORO

Popis

TORO Univerzální nůž TORO 6cm, kategorie: VAŘENÍ | KRÁJENÍ | NOŽE A SEKÁČKY | UNIVERZÁLNÍ NOŽE

Proč si koupit TORO Univerzální nůž 6cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je TORO Univerzální nůž 6cm, nabízená za cenu 16.9 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

TORO Univerzální nůž 6cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou TORO. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S TORO luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

TORO Kuchyňské nože - TORO Kuchyňské nože jsou vysoce kvalitní nože určené pro každodenní použití v kuchyni. Nabízíme širokou škálu nožů od malých kuchařských nožů až po velké šéfkuchařské nože. Všechny nože jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a mají ergonomický design pro pohodlné a bezpečné použití. Podobné produkty: TORO Ostřič na nože, 16 x 1, 5 x 2, 5 cm, TORO Nůž PROFI, kovaný, 20, 2 x 2, 1 cm, TORO Univerzální nůž PROVENCE Profi 13cm, TORO 263886 sada kuchyňských nožů 5ks + škrabka