TORO Nůž PROFI, kovaný, 20, 2 x 2, 1 cm

179 

Katalogové číslo: 8591177021872 Kategorie: Štítek:
Značka: TORO

Popis

TORO Univerzální nůž PROVENCE Profi 8,5cm, kategorie: VAŘENÍ | KRÁJENÍ | NOŽE A SEKÁČKY | UNIVERZÁLNÍ NOŽE

Proč si koupit TORO Nůž PROFI, kovaný, 20, 2 x 2, 1 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je TORO Nůž PROFI, kovaný, 20, 2 x 2, 1 cm, nabízená za cenu 179.0 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

TORO Nůž PROFI, kovaný, 20, 2 x 2, 1 cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou TORO. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S TORO luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

TORO Kuchyňské nože - TORO Kuchyňské nože jsou vysoce kvalitní nože určené pro každodenní použití v kuchyni. Nabízíme širokou škálu nožů od malých kuchařských nožů až po velké šéfkuchařské nože. Všechny nože jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a mají ergonomický design pro pohodlné a bezpečné použití. Podobné produkty: TORO 263886 sada kuchyňských nožů 5ks + škrabka, TORO Univerzální nůž 6cm, TORO Nůž na máslo 22cm, TORO Univerzální nůž PROVENCE Profi 13cm