TORO Blok na nože

449 

Katalogové číslo: 8591177041894 Kategorie: Štítek:
Značka: TORO

Popis

TORO Blok na nože TORO bambus, kategorie: VAŘENÍ | KRÁJENÍ | BLOKY NA NOŽE

Proč si koupit TORO Blok na nože?

Úžasným příkladem kvality a designu je TORO Blok na nože, nabízená za cenu 449.0 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

TORO Blok na nože jsou více než jen Bloky na nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou TORO. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Bloky na nože. S TORO luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

TORO Bloky na nože - TORO Bloky na nože jsou vysoce kvalitní a spolehlivé bloky určené k uchování nožů. Tyto bloky jsou vyrobeny z odolného materiálu a mají moderní design, který se hodí do každé kuchyně. Díky nim budou vaše nože vždy na dosah a bezpečně uloženy. Podobné produkty: TORO BLOK NA NOŽE, BUKOVÉ DŘEVO, 21,6X12,7X10,8CM