Taylor of Old Bond Street Styptic Pencil kamenec

140 

Katalogové číslo: c1af64b4e16b Kategorie:

Popis

Vlhčený kamenec pro aplikaci na obličej po holení pro uzavření pórů a drobných poranění.

Proč si koupit Taylor of Old Bond Street Styptic Pencil kamenec?

Úžasným příkladem kvality a designu je Taylor of Old Bond Street Styptic Pencil kamenec, nabízená za cenu 140 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Taylor of Old Bond Street Styptic Pencil kamenec jsou více než jen Kosmetické pomůcky; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Taylor of Old Bond Street. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kosmetické pomůcky. S Taylor of Old Bond Street luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Taylor of Old Bond Street Kosmetické pomůcky - V této kategorii najdete kosmetické pomůcky od značky Taylor of Old Bond Street, která je známá pro své kvalitní produkty pro mužskou kosmetiku. Vyberte si z široké nabídky holicích strojků, kartáčků na vlasy či hřebenů a dopřejte si dokonalou péči o svůj vzhled. Podobné produkty: Taylor of Old Bond Street Alum Block kamenec, Taylor of Old Bond Street Ivory Pure Badger štětka na holení