Taylor of Old Bond Street Sandalwood krém na holení 150 g + štětka na holení Dárková sada

1 250 

Katalogové číslo: c9fc96d0cc9c Kategorie:

Popis

Dáková sada na holení Taylor of Old Bond Street obsahuje štětku a mýdlo na holení Sandalwood.

Proč si koupit Taylor of Old Bond Street Sandalwood krém na holení 150 g + štětka na holení Dárková sada?

Úžasným příkladem kvality a designu je Taylor of Old Bond Street Sandalwood krém na holení 150 g + štětka na holení Dárková sada, nabízená za cenu 1250 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Taylor of Old Bond Street Sandalwood krém na holení 150 g + štětka na holení Dárková sada jsou více než jen Kosmetické sady; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Taylor of Old Bond Street. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kosmetické sady. S Taylor of Old Bond Street luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Taylor of Old Bond Street Kosmetické sady - Taylor of Old Bond Street Kosmetické sady jsou luxusní sady kosmetických produktů pro muže, které obsahují vše potřebné pro úplnou péči o pleť a vousy. Tyto sady jsou vyráběny tradičními metodami a obsahují pouze nejkvalitnější přírodní ingredience, které zajišťují dokonalou péči a ochranu pro mužskou pleť.