Taylor of Old Bond Street Lemon&Lime, krém na holení 150g

390 

Katalogové číslo: 0696770010051 Kategorie:

Popis

Krém od Taylor of Old Bod Street se svěží povzbuzující citrusovou vůní.

Proč si koupit Taylor of Old Bond Street Lemon&Lime, krém na holení 150g?

Úžasným příkladem kvality a designu je Taylor of Old Bond Street Lemon&Lime, krém na holení 150g, nabízená za cenu 390 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Taylor of Old Bond Street Lemon&Lime, krém na holení 150g jsou více než jen Pěny a gely na holení; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Taylor of Old Bond Street. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Pěny a gely na holení. S Taylor of Old Bond Street luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Taylor of Old Bond Street Pěny a gely na holení - Taylor of Old Bond Street nabízí širokou škálu pěn a gelů na holení, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejlepší možnou ochranu a pohodlí při holení. Tyto produkty jsou vyrobeny z kvalitních přírodních ingrediencí a jsou vhodné pro každého muže, který si chce užít dokonalého hladkého holení. Podobné produkty: Taylor of Old Bond Street Mr. Taylor mýdlo na holení 150g, Taylor of Old Bond Street Avocado krém na holení 150g, Taylor of Old Bond Street Eton College, krém na holení 150g, Taylor of Old Bond Street St. James krém na holení 150g