Taylor of Old Bond Street Fusion Razor Slim Nickle

3 770 

Katalogové číslo: 4da17f0f6d30 Kategorie:

Popis

Hladký tenký holicí strojek na hlavy Gillette Fusion má niklovou rukojeť.

Proč si koupit Taylor of Old Bond Street Fusion Razor Slim Nickle?

Úžasným příkladem kvality a designu je Taylor of Old Bond Street Fusion Razor Slim Nickle, nabízená za cenu 3770 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Taylor of Old Bond Street Fusion Razor Slim Nickle jsou více než jen Holicí strojky; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Taylor of Old Bond Street. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Holicí strojky. S Taylor of Old Bond Street luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Taylor of Old Bond Street Holicí strojky - V této kategorii najdete kvalitní holicí strojky od značky Taylor of Old Bond Street, které jsou ideální pro každodenní použití. Tyto strojky jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a nabízejí vynikající výkon a přesnost pro dokonalé holení.