Schwertkrone Oliva univerzální 9 cm

340 

Katalogové číslo: e2d70507e858 Kategorie:
Značka: Schwertkrone

Popis

Univerzální kuchyňský nůž Schwertkrone s čepelí z kvalitní nerezové ocele 1.4034 a s rukojetí z olivového dřeva.

Proč si koupit Schwertkrone Oliva univerzální 9 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Schwertkrone Oliva univerzální 9 cm, nabízená za cenu 340 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Schwertkrone Oliva univerzální 9 cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Schwertkrone. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Schwertkrone luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Schwertkrone Kuchyňské nože - Kategorie Schwertkrone Kuchyňské nože nabízí široký výběr kvalitních nožů pro vaření a krájení, které jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a nabízejí vynikající ostrost a přesnost řezu. Podobné produkty: Schwertkrone Oliva kuchařský nůž 20 cm, Schwertkrone Black kuchařský nůž 18 cm, Schwertkrone Olivewood Santoku japonský nůž 18 cm, Schwertkrone Oliva steakový 12 cm