Schwertkrone nůž na pečivo 9 cm

240 

Katalogové číslo: 4260554812979 Kategorie:
Značka: Schwertkrone

Popis

Nůž na pečivo Schwertkrone s vroubkovanou čepelí z kvalitní nerezové ocele a s ergonomicky tvarovanou rukojetí.

Proč si koupit Schwertkrone nůž na pečivo 9 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Schwertkrone nůž na pečivo 9 cm, nabízená za cenu 240 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Schwertkrone nůž na pečivo 9 cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Schwertkrone. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Schwertkrone luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Schwertkrone Kuchyňské nože - Kategorie Schwertkrone Kuchyňské nože nabízí široký výběr kvalitních nožů pro vaření a krájení, které jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a nabízejí vynikající ostrost a přesnost řezu. Podobné produkty: Schwertkrone Black Santoku japonský nůž 17 cm, Schwertkrone Santoku japonský nůž 20 cm, Schwertkrone Oliva univerzální 9 cm, Schwertkrone Black kuchařský nůž 18 cm