Provence Univerzální nůž Classic 13,5cm

49 

Katalogové číslo: 8591177093534 Kategorie: Štítek:
Značka: Provence

Popis

Provence Univerzální nůž PROVENCE Classic 13,5cm, kategorie: VAŘENÍ | KRÁJENÍ | NOŽE A SEKÁČKY | UNIVERZÁLNÍ NOŽE

Proč si koupit Provence Univerzální nůž Classic 13,5cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Provence Univerzální nůž Classic 13,5cm, nabízená za cenu 49.0 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Provence Univerzální nůž Classic 13,5cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Provence. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Provence luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Provence Kuchyňské nože - Provence Kuchyňské nože jsou vysoce kvalitní nože s elegantním designem, které jsou ideální pro každodenní použití v kuchyni. Tyto nože jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají ostré a pevné čepele, které snadno řežou a krájí. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlný a bezpečný úchop a jsou vhodné pro různé… Podobné produkty: Provence Nůž vykosťovací, 27 x 2 cm, Provence Nůž kuchařský, 32, 5 x 4, 4 cm, PROVENCE Sada nožů Gourmet 5 ks, Provence Nůž na sýr Wood 15cm