Provence Univerzální nůž Classic 10,5cm

50 

Katalogové číslo: 8591177093527 Kategorie: Štítek:
Značka: Provence

Popis

Provence Univerzální nůž PROVENCE Classic 10,5cm, kategorie: VAŘENÍ | KRÁJENÍ | NOŽE A SEKÁČKY | UNIVERZÁLNÍ NOŽE

Proč si koupit Provence Univerzální nůž Classic 10,5cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Provence Univerzální nůž Classic 10,5cm, nabízená za cenu 49.9 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Provence Univerzální nůž Classic 10,5cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Provence. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Provence luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Provence Kuchyňské nože - Provence Kuchyňské nože jsou vysoce kvalitní nože s elegantním designem, které jsou ideální pro každodenní použití v kuchyni. Tyto nože jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají ostré a pevné čepele, které snadno řežou a krájí. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlný a bezpečný úchop a jsou vhodné pro různé… Podobné produkty: Provence Nůž na chléb Gourmet 19,5 cm, Provence NŮŽ KUCHAŘSKÝ S PLAST. RUKOJETÍ IMITACE DŘEVO, 16 cm, Provence Nůž plátkovací, 31 x 2, 3 cm, PROVENCE GOURMET NŮŽ UNIVERZÁLNÍ 11,5 CM