Provence Nůž na chléb Gourmet 19,5 cm

149 

Katalogové číslo: 8591177086512 Kategorie: Štítek:
Značka: Provence

Popis

Provence Nůž na chléb PROVENCE Gourmet 19,5 cm, kategorie: VAŘENÍ | KRÁJENÍ | NOŽE A SEKÁČKY | NOŽE NA CHLÉB

Proč si koupit Provence Nůž na chléb Gourmet 19,5 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Provence Nůž na chléb Gourmet 19,5 cm, nabízená za cenu 149.0 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Provence Nůž na chléb Gourmet 19,5 cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Provence. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Provence luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Provence Kuchyňské nože - Provence Kuchyňské nože jsou vysoce kvalitní nože s elegantním designem, které jsou ideální pro každodenní použití v kuchyni. Tyto nože jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají ostré a pevné čepele, které snadno řežou a krájí. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlný a bezpečný úchop a jsou vhodné pro různé… Podobné produkty: Provence Nůž univerzální, 22, 5 x 1, 9 cm, Provence Kuchařský nůž Wood 20cm, Provence Nůž na chléb, 32 x 2, 5 cm, Provence Profi 261618 sekáček kovaný 29 cm