Provence NŮŽ NA CHLÉB 20,5CM

75 

Katalogové číslo: 8591177093558 Kategorie: Štítek:
Značka: Provence

Popis

Provence Nůž na chléb PROVENCE Classis 20,5cm, kategorie: VAŘENÍ | KRÁJENÍ | NOŽE A SEKÁČKY | NOŽE NA CHLÉB

Proč si koupit Provence NŮŽ NA CHLÉB 20,5CM?

Úžasným příkladem kvality a designu je Provence NŮŽ NA CHLÉB 20,5CM, nabízená za cenu 74.9 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Provence NŮŽ NA CHLÉB 20,5CM jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Provence. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Provence luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Provence Kuchyňské nože - Provence Kuchyňské nože jsou vysoce kvalitní nože s elegantním designem, které jsou ideální pro každodenní použití v kuchyni. Tyto nože jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají ostré a pevné čepele, které snadno řežou a krájí. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlný a bezpečný úchop a jsou vhodné pro různé… Podobné produkty: Provence Univerzální nůž Classic 13,5cm, Provence NŮŽ KUCHAŘSKÝ S PLAST. RUKOJETÍ IMITACE DŘEVO, 16 cm, Provence Vykošťovací nůž Gourmet 17cm, Provence Sekáček na maso, 30 x 7, 7 cm, stříbrná, černá, nerez, plast