Provence Lišta magnetická na nože, 56 x 5 cm

149 

Katalogové číslo: 8591177012481 Kategorie: Štítek:
Značka: Provence

Popis

Provence Magnetická lišta na nože PROVENCE 56cm, kategorie: VAŘENÍ | KRÁJENÍ | BLOKY NA NOŽE

Proč si koupit Provence Lišta magnetická na nože, 56 x 5 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Provence Lišta magnetická na nože, 56 x 5 cm, nabízená za cenu 149.0 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Provence Lišta magnetická na nože, 56 x 5 cm jsou více než jen Bloky na nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Provence. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Bloky na nože. S Provence luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Provence Bloky na nože - Provence Bloky na nože jsou kategorie produktů, které nabízejí praktická a stylová řešení pro uskladnění nožů v kuchyni. Tyto bloky jsou navrženy v tradičním provensálském stylu a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Díky nim budou vaše nože vždy na dosah a připraveny k použití. Podobné produkty: Provence Lišta magnetická na nože, 33 x 3 cm