Osma Laboratoires Kamenec Osma Bloc 75 g

190 

Katalogové číslo: 3760033480039 Kategorie:
Značka: Nezařazené

Popis

Kamenec pro zastavování krvácení při náhodném poranění při holení.

Proč si koupit Osma Laboratoires Kamenec Osma Bloc 75 g?

Úžasným příkladem kvality a designu je Osma Laboratoires Kamenec Osma Bloc 75 g, nabízená za cenu 190 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Osma Laboratoires Kamenec Osma Bloc 75 g jsou více než jen Příslušenství k holicím strojkům; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Nezařazené. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Příslušenství k holicím strojkům. S Nezařazené luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Nezařazené Příslušenství k holicím strojkům - V této kategorii naleznete různé doplňky a příslušenství k holicím strojkům, které nejsou zařazeny do konkrétních kategorií. Zde můžete najít například náhradní čepel, olej na mazání, ochranné kryty či různé druhy kartáčků a čistících prostředků.