Opinel VRN 8 Inox Olive, dárkové balení

1 150 

Katalogové číslo: 3123840010040 Kategorie:
Značka: Opinel

Popis

Opinel VRN 8 Inox Olive je kapesní zavírací nůž ze střenkou z olivového dřeva a čepelí z nerezové oceli v dárkové dřevěné kazetě s pouzdrem.

Proč si koupit Opinel VRN 8 Inox Olive, dárkové balení?

Úžasným příkladem kvality a designu je Opinel VRN 8 Inox Olive, dárkové balení, nabízená za cenu 1150 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Opinel VRN 8 Inox Olive, dárkové balení jsou více než jen Nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Opinel. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Nože. S Opinel luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Opinel Nože - Opinel Nože jsou kvalitní nože francouzské značky Opinel. Tyto nože jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a mají tradiční francouzský design. Jsou ideální pro kuchyňské účely, ale také se hodí na turistiku, rybaření nebo kempování. Díky svému jednoduchému a elegantnímu designu jsou Opinel Nože oblíbené mezi profesionály i amatéry. Podobné produkty: Opinel VRI N°08 Inox Red Laminated Birch, Opinel VRI N°08 houbařský nůž, Opinel VRI N°10 Inox Slim Bubinga, Opinel VRI N°08 Inox Grey Laminated Birch