Nerezový kráječ na paštiku 17cm – Ibili

128 

Katalogové číslo: 8411922082159 Kategorie:
Značka: Ibili

Popis

Přesný a rovný řez. I tak lze krájet libovolnou paštiku, pakliže k tomu využijete tento moderní kráječ paštik o délce 17cm.

Proč si koupit Nerezový kráječ na paštiku 17cm – Ibili?

Úžasným příkladem kvality a designu je Nerezový kráječ na paštiku 17cm – Ibili, nabízená za cenu 128 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Nerezový kráječ na paštiku 17cm – Ibili jsou více než jen Strunové kráječe; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Ibili. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Strunové kráječe. S Ibili luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Ibili Strunové kráječe - Podobné produkty: Náhradní struna na kráječ 17cm 10ks – Ibili, Nerezový kráječ na paštiku 12cm – Ibili, Náhradní struna na kráječ 12cm 10ks – Ibili, Kráječ dortu 33cm – Ibili