Mühle řemen včetně pasty

1 260 

Katalogové číslo: 99d7a26a2f38 Kategorie:
Značka: Mühle

Popis

Velmi kvalitní obtahovací řemen německého výrobce Mühle z prémiové kůže.

Proč si koupit Mühle řemen včetně pasty?

Úžasným příkladem kvality a designu je Mühle řemen včetně pasty, nabízená za cenu 1260 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Mühle řemen včetně pasty jsou více než jen Příslušenství k holicím strojkům; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Mühle. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Příslušenství k holicím strojkům. S Mühle luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Mühle Příslušenství k holicím strojkům - Tato kategorie obsahuje různé doplňky a příslušenství pro holicí strojky značky Mühle, včetně náhradních čepelí, kartáčků na holení, stojanů a dalších produktů, které pomohou vytvořit dokonalý hladký a precizní účes. Podobné produkty: Miska na holení Mühle, chromovaná ocel, Mühle kamenec 65 g