Mikov rybářský 338-NH-5

438 

Katalogové číslo: 8590710338521 Kategorie:
Značka: Mikov

Popis

Multifunkční rybářský nůž z nerezové ocele 420.

Proč si koupit Mikov rybářský 338-NH-5?

Úžasným příkladem kvality a designu je Mikov rybářský 338-NH-5, nabízená za cenu 438 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Mikov rybářský 338-NH-5 jsou více než jen Mikov; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Mikov. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Mikov. S Mikov luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Mikov Mikov - Mikov Mikov je kategorie produktů, která nabízí kvalitní nože a nůžky od české firmy Mikov. Tyto výrobky jsou oblíbené pro svou spolehlivost, trvanlivost a jedinečný design. V této kategorii najdete nože pro různé účely, jako například lovecké nože, kuchyňské nože nebo turistické nože. Také zde najdete nůžky na textil a… Podobné produkty: Mikov Predator 241-DD-1/Jaguar-Snake, Mikov 375-NH-1