Mikov Rescue 246-NH-3

1 870 

Katalogové číslo: 8590710246314 Kategorie:
Značka: Mikov

Popis

Záchranářský nůž české výroby z oceli 420 se zachranářskou čepelí, řezákem na sklo a drtičem skla.

Proč si koupit Mikov Rescue 246-NH-3?

Úžasným příkladem kvality a designu je Mikov Rescue 246-NH-3, nabízená za cenu 1870 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Mikov Rescue 246-NH-3 jsou více než jen Nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Mikov. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Nože. S Mikov luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Mikov Nože - Mikov nože jsou kvalitní a spolehlivé nože vyráběné v České republice. Nabízejí širokou škálu nožů pro různé účely, jako například lov, rybaření, turistiku a domácí použití. Mikov nože jsou oblíbené mezi profesionály i amatéry díky svému ostrému ostří, ergonomickému designu a trvanlivosti. Podobné produkty: Mikov Predator 241-NH-3/KP, Mikov 130-DZ-1 Zlatá rybička, Mikov 376-NH-1/Z, Mikov Fixir 232-XP-6V KP