Mikov Predator 241-NP-3/KP

4 240 

Katalogové číslo: 8590710241395 Kategorie:
Značka: Mikov

Popis

Vyhazovací kapesní multifunkční nůž Mikov s rukojetí z parohu. Dodávaný včetně koženého pouzdra.

Proč si koupit Mikov Predator 241-NP-3/KP?

Úžasným příkladem kvality a designu je Mikov Predator 241-NP-3/KP, nabízená za cenu 4240 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Mikov Predator 241-NP-3/KP jsou více než jen Mikov/Vyhazovací nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Mikov. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Mikov/Vyhazovací nože. S Mikov luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Mikov Vyhazovací nože - Mikov Vyhazovací nože jsou kvalitní nože s unikátní funkcí, která umožňuje snadné a rychlé vysouvání čepele. Tyto nože jsou ideální pro outdoorové aktivity, lov, rybaření nebo kempování. Díky svému designu jsou velmi pohodlné a snadno se používají. Vyberte si z naší široké nabídky a najděte ten pravý nůž pro vaše… Podobné produkty: Mikov James Bond, Mikov Predator 241-NR-3/KP, Mikov Predator 241-NR-2/KP, Mikov Predator Hammer 241-NP-1/HAMMER