Mikov Predator 241-NP-1/KP

4 000 

Katalogové číslo: 8590710241197 Kategorie:
Značka: Mikov

Popis

Kapesní vyhazovací nůž Mikov s rukojetí z parohu. Dodávaný s koženým pouzdrem.

Proč si koupit Mikov Predator 241-NP-1/KP?

Úžasným příkladem kvality a designu je Mikov Predator 241-NP-1/KP, nabízená za cenu 4000 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Mikov Predator 241-NP-1/KP jsou více než jen Nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Mikov. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Nože. S Mikov luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Mikov Nože - Mikov nože jsou kvalitní a spolehlivé nože vyráběné v České republice. Nabízejí širokou škálu nožů pro různé účely, jako například lov, rybaření, turistiku a domácí použití. Mikov nože jsou oblíbené mezi profesionály i amatéry díky svému ostrému ostří, ergonomickému designu a trvanlivosti. Podobné produkty: Mikov 381-NH-1/A, Mikov 398-ND-13/B, Mikov Predator 241-RD-1/KP, Mikov Predator 241-NP-2/KP