Mikov Predator 241-ND-1/KP

2 210 

Katalogové číslo: 8590710241142 Kategorie:
Značka: Mikov

Popis

Vyhazovací nůž Mikov s dřevěnou střenkou.

Proč si koupit Mikov Predator 241-ND-1/KP?

Úžasným příkladem kvality a designu je Mikov Predator 241-ND-1/KP, nabízená za cenu 2210 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Mikov Predator 241-ND-1/KP jsou více než jen Mikov/Vyhazovací nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Mikov. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Mikov/Vyhazovací nože. S Mikov luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Mikov Vyhazovací nože - Mikov Vyhazovací nože jsou kvalitní nože s unikátní funkcí, která umožňuje snadné a rychlé vysouvání čepele. Tyto nože jsou ideální pro outdoorové aktivity, lov, rybaření nebo kempování. Díky svému designu jsou velmi pohodlné a snadno se používají. Vyberte si z naší široké nabídky a najděte ten pravý nůž pro vaše… Podobné produkty: Mikov Predator Hammer 241-NP-1/HAMMER, Mikov James Bond, Mikov Predator 241-NP-4/KP, Mikov Predator 241-NP-3/KP