Mikov Piknik 101-NH-6P

632 

Katalogové číslo: 8590710101644 Kategorie:
Značka: Mikov

Popis

Piknikový kapesní rozkládací nůž od Mikov. Při jídle si jej prostě rozložíte a máte kompletní příbor.

Proč si koupit Mikov Piknik 101-NH-6P?

Úžasným příkladem kvality a designu je Mikov Piknik 101-NH-6P, nabízená za cenu 632 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Mikov Piknik 101-NH-6P jsou více než jen Nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Mikov. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Nože. S Mikov luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Mikov Nože - Mikov nože jsou kvalitní a spolehlivé nože vyráběné v České republice. Nabízejí širokou škálu nožů pro různé účely, jako například lov, rybaření, turistiku a domácí použití. Mikov nože jsou oblíbené mezi profesionály i amatéry díky svému ostrému ostří, ergonomickému designu a trvanlivosti. Podobné produkty: Mikov Hablock 220-XN-1, Mikov 386-NH-4, finský nůž, Mikov Fixir 232-XR-6V KP, Mikov Predator 241-NP-2/KP