Mikov Fixir 232-XH-5V

1 410 

Katalogové číslo: 8590710234519 Kategorie:
Značka: Mikov

Popis

Kvalitní kapesní zavírací nůž Mikov Fixir.

Proč si koupit Mikov Fixir 232-XH-5V?

Úžasným příkladem kvality a designu je Mikov Fixir 232-XH-5V, nabízená za cenu 1410 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Mikov Fixir 232-XH-5V jsou více než jen Nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Mikov. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Nože. S Mikov luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Mikov Nože - Mikov nože jsou kvalitní a spolehlivé nože vyráběné v České republice. Nabízejí širokou škálu nožů pro různé účely, jako například lov, rybaření, turistiku a domácí použití. Mikov nože jsou oblíbené mezi profesionály i amatéry díky svému ostrému ostří, ergonomickému designu a trvanlivosti. Podobné produkty: Mikov Rybička pozlacená, Mikov Predator 241-ND-4/KP, Mikov Predator 241-NH-2/KP, Mikov 381-NH-1/A