Mikov Elipt D2

2 270 

Katalogové číslo: 8590710008332 Kategorie:
Značka: Mikov

Popis

Elegantní zavírací nůž Mikov Elipt s čepelí z nerezové ocele D2 a ze střenskou z duralu s povrchovou úpravou Elox.

Proč si koupit Mikov Elipt D2?

Úžasným příkladem kvality a designu je Mikov Elipt D2, nabízená za cenu 2270 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Mikov Elipt D2 jsou více než jen Nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Mikov. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Nože. S Mikov luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Mikov Nože - Mikov nože jsou kvalitní a spolehlivé nože vyráběné v České republice. Nabízejí širokou škálu nožů pro různé účely, jako například lov, rybaření, turistiku a domácí použití. Mikov nože jsou oblíbené mezi profesionály i amatéry díky svému ostrému ostří, ergonomickému designu a trvanlivosti. Podobné produkty: Mikov Rescue 246-NH-2, Mikov 398-NP-13/B, Mikov Predator 241-RD-1/KP, Mikov roubovací nůž 802-NH-1