Mikov 382-NH-1

957 

Katalogové číslo: 8590710382104 Kategorie: ,
Značka: Mikov

Popis

Lovecký nůž Mikov 382-NH-1 s čepelí z nerez oceli.

Proč si koupit Mikov 382-NH-1?

Úžasným příkladem kvality a designu je Mikov 382-NH-1, nabízená za cenu 957 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Mikov 382-NH-1 jsou více než jen Nože a meče; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Mikov. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Nože a meče. S Mikov luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Lovecké nože - Lovecké nože jsou specializované nože určené pro lov a další outdoorové aktivity. Tyto nože mají obvykle ostré a pevné čepele, které jsou vhodné pro řezání masa a dalších materiálů. Lovecké nože jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vydržely náročné podmínky v přírodě. Podobné produkty: Marttiini Lynx 129, Mikov Fixir 232-XR-3 KP, Mikov Fixir 232-XP-6V KP, Dellinger Jeger

Mikov Nože a meče - Mikov Nože a meče jsou vysoce kvalitní řeznické nástroje, které se vyznačují nejen precizním zpracováním, ale také tradičními hodnotami a dlouholetou zkušeností výrobce. Nabízejí širokou škálu nožů a mečů pro různé účely a jsou oblíbené nejen mezi profesionály, ale i mezi nadšenci do outdoorových aktivit.