Mikov 34-ND-11, nůž na sýr

208 

Katalogové číslo: 8590710034133 Kategorie:
Značka: Mikov

Popis

Zoubkovaný nůž na sýr české výroby s příjemnou bukovou rukojetí.

Proč si koupit Mikov 34-ND-11, nůž na sýr?

Úžasným příkladem kvality a designu je Mikov 34-ND-11, nůž na sýr, nabízená za cenu 208 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Mikov 34-ND-11, nůž na sýr jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Mikov. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Mikov luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Mikov Kuchyňské nože - Mikov Kuchyňské nože jsou vysoce kvalitní nože určené pro použití v kuchyni. Tyto nože jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a mají ergonomický tvar pro snadné a pohodlné použití. Díky ostrým čepelím jsou ideální pro krájení a drcení různých druhů potravin. Mikov Kuchyňské nože jsou nezbytným nástrojem pro každého, kdo rád… Podobné produkty: Mikov 318 ND 12 LUX PROFI Řeznický nůž – vykosťovací, Mikov Ruby kuchařský 20 cm, Mikov 76-ND-18 sekáček 18 cm, Mikov sada nožů 300.0 05/D