Magnum Bali Song Wood 06EX400

559 

Katalogové číslo: 4045011141379 Kategorie:
Značka: Böker

Popis

Magnum Balisong je nůž typu motýlek s klasickou kombinací nerezové ocele a Pakka dřeva.

Proč si koupit Magnum Bali Song Wood 06EX400?

Úžasným příkladem kvality a designu je Magnum Bali Song Wood 06EX400, nabízená za cenu 559 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Magnum Bali Song Wood 06EX400 jsou více než jen Nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Böker. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Nože. S Böker luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Böker Nože - Böker Nože jsou kvalitní nože od renomované německé značky Böker. Nabízejí širokou škálu nožů pro různé účely, včetně kuchařských nožů, loveckých nožů a nožů pro outdoorové aktivity. Všechny nože jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a nabízejí vynikající výkon a trvanlivost. Podobné produkty: Böker Scout Buffalo, Böker Magnum Survivor, Böker Magnum Medic, Böker Magnum Pioneer Wood 01MB760