Laguiole Style de Vie šavle na sabráž SDV-301333

1 080 

Katalogové číslo: 8718719301333 Kategorie:

Popis

Luxusní šavle na sabráž v dárkovém boxu. Určeno pro otevírání šampaňského setnutím hrdla šavlí.

Proč si koupit Laguiole Style de Vie šavle na sabráž SDV-301333?

Úžasným příkladem kvality a designu je Laguiole Style de Vie šavle na sabráž SDV-301333, nabízená za cenu 1080 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Laguiole Style de Vie šavle na sabráž SDV-301333 jsou více než jen Vývrtky a otvíráky lahví; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Laguiole Style de Vie. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Vývrtky a otvíráky lahví. S Laguiole Style de Vie luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Laguiole Style de Vie Vývrtky a otvíráky lahví - Tato kategorie produktů obsahuje vývrtky a otvíráky lahví značky Laguiole Style de Vie. Tyto nástroje jsou vyrobeny v tradičním francouzském stylu a jsou ideální pro otevírání vína a lahví.