Kuchyňský nůž na maso Gloria 26cm – Felix Solingen

821 

Katalogové číslo: 4001945601938 Kategorie:

Popis

Kuchyňský nůž s dlouhou čepelí, který je ideální pro porcování masa. Výrobek s vysokou hranou, určený pro ruční broušení.

Proč si koupit Kuchyňský nůž na maso Gloria 26cm – Felix Solingen?

Úžasným příkladem kvality a designu je Kuchyňský nůž na maso Gloria 26cm – Felix Solingen, nabízená za cenu 821 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Kuchyňský nůž na maso Gloria 26cm – Felix Solingen jsou více než jen Nože na maso; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Felix Solingen. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Nože na maso. S Felix Solingen luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Felix Solingen Nože na maso - Podobné produkty: Kuchyňský nůž na šunku Gloria 26cm – Felix Solingen, Kuchyňský nůž na šunku Gloria 30cm – Felix Solingen