KDS Trend Royal 2736, sada nožů

1 315 

Katalogové číslo: 8594861273601 Kategorie:
Značka: KDS

Popis

Sada kuchyňských nožů české značky KDS. Čepel z kvalitní nerez oceli.

Proč si koupit KDS Trend Royal 2736, sada nožů?

Úžasným příkladem kvality a designu je KDS Trend Royal 2736, sada nožů, nabízená za cenu 1315 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

KDS Trend Royal 2736, sada nožů jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou KDS. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S KDS luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

KDS Kuchyňské nože - KDS kuchyňské nože jsou vysoce kvalitní nože určené do kuchyně. Nabízejí precizní řezání a pohodlné držení díky ergonomickému designu. Jsou ideální pro profesionální kuchaře i domácí kuchaře, kteří si potrpí na kvalitní nástroje. Podobné produkty: KDS KINGs ROW 3,5 loupací nůž 9 cm, KDS KINGs ROW 6 vykosťovací 15 cm, KDS KINGs ROW 8 kuchařský 20 cm, KDS Řeznická zabíjačková souprava 2695