KDS Sada nožů Souprava ADÉLA (2711.00)

745 

Katalogové číslo: 8594861271102 Kategorie:
Značka: KDS

Popis

Sada KDS Adéla obsahuje 3 kuchyňské nože, vidličku, jehly na závitky a vývrtku.

Proč si koupit KDS Sada nožů Souprava ADÉLA (2711.00)?

Úžasným příkladem kvality a designu je KDS Sada nožů Souprava ADÉLA (2711.00), nabízená za cenu 745 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

KDS Sada nožů Souprava ADÉLA (2711.00) jsou více než jen Sady nožů; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou KDS. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Sady nožů. S KDS luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

KDS Sady nožů - KDS sady nožů nabízí kvalitní nože pro vaření a řezání, které jsou ideální pro každodenní použití v kuchyni. Tyto sady obsahují nože různých velikostí a tvarů, které jsou vyrobeny z odolného materiálu a mají ergonomický design pro pohodlné držení. Sady nožů KDS jsou perfektním řešením pro každého, kdo hledá kvalitní…