KDS KINGs ROW 6,5 plátkovací nůž

2 065 

Katalogové číslo: 8594861182507 Kategorie:
Značka: KDS

Popis

Kvalitní kovaný plátkovací nůž české výroby.

Proč si koupit KDS KINGs ROW 6,5 plátkovací nůž?

Úžasným příkladem kvality a designu je KDS KINGs ROW 6,5 plátkovací nůž, nabízená za cenu 2065 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

KDS KINGs ROW 6,5 plátkovací nůž jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou KDS. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S KDS luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

KDS Kuchyňské nože - KDS kuchyňské nože jsou vysoce kvalitní nože určené do kuchyně. Nabízejí precizní řezání a pohodlné držení díky ergonomickému designu. Jsou ideální pro profesionální kuchaře i domácí kuchaře, kteří si potrpí na kvalitní nástroje. Podobné produkty: KDS KINGs ROW 6 vykosťovací 15 cm, KDS KINGs ROW 6 kuchařský 15 cm, KDS Excelent set kuchyňských nožů 5 ks 2774, KDS KINGs ROW 8 kuchařský 20 cm