Kalashnikov Plus 74 Auto Black

2 179 

Katalogové číslo: 4045011238246 Kategorie:
Značka: Böker

Popis

Nůž Kalashnikov s čepelí z nerezové ocele D2 a s rukojetí z černého eloxovaného hliníku s protiskluzovými vložkami z šedé G10.

Proč si koupit Kalashnikov Plus 74 Auto Black?

Úžasným příkladem kvality a designu je Kalashnikov Plus 74 Auto Black, nabízená za cenu 2179 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Kalashnikov Plus 74 Auto Black jsou více než jen Nože a meče; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Böker. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Nože a meče. S Böker luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Böker Nože a meče - Kategorie Böker Nože a meče nabízí široký výběr kvalitních nožů a mečů od renomovaného německého výrobce Böker. V této kategorii najdete nože pro každodenní použití, lovecké nože, kuchyňské nože, ale také historické meče a repliky. Všechny produkty jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a nabízejí vynikající řezné vlastnosti. Podobné produkty: Böker Magnum Last Black Samurai 05ZS9519, Böker Magnum Bokken 05ZS013, Böker Magnum Classic Samurai 05ZS9439, Böker Magnum Red Samurai