Jermyn Street Collection sada na holení,150 g

1 460 

Katalogové číslo: a3c585a82363 Kategorie:

Popis

Dárková holicí sada kolekce Jermyn Street od Taylor of Old Bond Street obsahuje štětku a mýdlo na holení Sensitive Skin.

Proč si koupit Jermyn Street Collection sada na holení,150 g?

Úžasným příkladem kvality a designu je Jermyn Street Collection sada na holení,150 g, nabízená za cenu 1460 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Jermyn Street Collection sada na holení,150 g jsou více než jen Taylor of Old Bond Street; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Taylor of Old Bond Street. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Taylor of Old Bond Street. S Taylor of Old Bond Street luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Taylor of Old Bond Street Taylor of Old Bond Street - Taylor of Old Bond Street je britská značka, která se specializuje na výrobu luxusních produktů pro muže. Jejich sortiment zahrnuje především kvalitní holicí potřeby, ale také parfémy, kosmetiku a příslušenství. Všechny produkty jsou vyráběny s důrazem na kvalitu, tradici a styl.