Güde Solingen Alpha příborový nůž 1314/12

1 780 

Katalogové číslo: 4006214131451 Kategorie:

Popis

Příborový nůž vyrobený ze špičkové oceli se kterým ukrojíte každé Vaše sousto s požitkem.

Proč si koupit Güde Solingen Alpha příborový nůž 1314/12?

Úžasným příkladem kvality a designu je Güde Solingen Alpha příborový nůž 1314/12, nabízená za cenu 1780 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Güde Solingen Alpha příborový nůž 1314/12 jsou více než jen Příbory; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Güde – Solingen. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Příbory. S Güde – Solingen luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Güde - Solingen Příbory - Güde - Solingen Příbory jsou kvalitní a elegantní příbory vyrobené z nejlepších materiálů. Tento sortiment zahrnuje různé druhy příborů, jako jsou vidličky, nože a lžíce, které jsou ideální pro každodenní použití i pro slavnostní příležitosti. Každý kus je ručně vyráběn v Německu s ohledem na detaily a kvalitu.