Güde – Solingen Alpha Oliva kuchařský 16 cm

3 530 

Katalogové číslo: 4006214980561 Kategorie: ,

Popis

Kuchařský nůž s 16 cm dlouhou čepelí je kombinací perfektní čepele a skvěle padnoucí rukojeti. Oboje dokonale vyvážené tak, aby příprava jídla s tímto nožem byla požitkem.

Proč si koupit Güde – Solingen Alpha Oliva kuchařský 16 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Güde – Solingen Alpha Oliva kuchařský 16 cm, nabízená za cenu 3530 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Güde – Solingen Alpha Oliva kuchařský 16 cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Güde – Solingen. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Güde – Solingen luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Güde - Solingen Kuchyňské nože - Kategorie Güde - Solingen Kuchyňské nože nabízí vynikající kuchyňské nože vyrobené z nejlepších materiálů a s precizním zpracováním. Tyto nože jsou ideální pro profesionální kuchaře i pro domácí kuchaře, kteří chtějí mít v kuchyni kvalitní a spolehlivé nástroje. Podobné produkty: Güde – Solingen Alpha Dubový sud špikovací nůž 13 cm, Güde – Solingen Alpha kuchařský 16 cm, Güde – Solingen Alpha Oliva kuchařský 26 cm, Güde – Solingen Alpha Dubový sud filetovací s pevnou čepelí 16 cm

Kuchařské nože - Podobné produkty: F. Dick Active Cut kuchařský 21 cm, F. Dick Pro-Dynamic kuchařský 30 cm, F. Dick Premier Plus kuchařský 21 cm, Burgvogel Natura Line kuchařský 20 cm