Güde – Solingen Alpha Dubový sud na pečivo 21 cm

3 850 

Katalogové číslo: 4006214343083 Kategorie:

Popis

Ozubený nůž sloužící k porcování chlebů, baget a ostatních druhů pečiva.

Proč si koupit Güde – Solingen Alpha Dubový sud na pečivo 21 cm?

Úžasným příkladem kvality a designu je Güde – Solingen Alpha Dubový sud na pečivo 21 cm, nabízená za cenu 3850 Kč. Tento vysoce oceňovaný produkt je vyroben z nejlepších materiálů a ručně broušený pro nejvyšší možný výkon a dlouhodobou ostrost. Každý nůž je vytvořen s důrazem na detail, přičemž eleganci a funkčnost sloučí do dokonalé rovnováhy.

Güde – Solingen Alpha Dubový sud na pečivo 21 cm jsou více než jen Kuchyňské nože; je to ztělesnění dokonalosti a elegancie, představující historii a tradici, které stojí za značkou Güde – Solingen. Za tuto cenu nezískáváte pouze předměty, ale i jedinečný příběh, který je vklesán do každého z těchto Kuchyňské nože. S Güde – Solingen luxusní sadou nožů vstupujete do světa, kde preciznost potkává výjimečný design a kde se ocitáte na hranici mezi uměním a řemeslem.

Jaké má alternativy?

Güde - Solingen Kuchyňské nože - Kategorie Güde - Solingen Kuchyňské nože nabízí vynikající kuchyňské nože vyrobené z nejlepších materiálů a s precizním zpracováním. Tyto nože jsou ideální pro profesionální kuchaře i pro domácí kuchaře, kteří chtějí mít v kuchyni kvalitní a spolehlivé nástroje. Podobné produkty: Güde – Solingen Alpha kuchařský Santoku 14 cm, Güde – Solingen Alpha Oliva na bylinky 14 cm, Güde – Solingen Alpha Dubový sud, na zeleninu 9 cm, Güde – Solingen Alpha na tvrdý sýr 10 cm